Trainers en leiders

Bericht voor alle ouders; het eerste aanspreekpunt voor de ouders zijn de hoofdleiders van elke categorie.

Zaterdag 1  
Hoofdtrainer Charly Olf
Coach Hans van Doorn hans.vandoorn@miele.nl 06-22282462
Leider John Stuijvenberg john@stuijvenberg.net 06-46835310
Assistent Leider
 Grensrechter Meerdere
 

Zaterdag 2

 
Trainer Erik van Mourik 06-38902436
Leider/Ass. trainer Angelo Sheombar 06-39144743
Grensrechter André de Vroom
Zat. overig  
Leider (za3) Peter Bos peter1980bos@gmail.com 06-41237686
Trainer (za3) Gijs Leerintveld gijsleerintveld@hotmail.com 06-48851106
Leider (za4) Maurice Kool mmkool80@gmail.com 06-42112777
Leider (za5) Danny Kuipers danny_vsx@hotmail.com 06-20113048
Trainer (za5) Martijn Bouwman martijnbouwman15@gmail.com
Leider (za6) Maikel de Roos 06-81066903
Zondag 2  
Leider John Stuijvenberg john@stuijvenberg.net 06-46835310
Leider Martin van der Waal martinvanderwaal@planet.nl 06-40720602
Leider Jeroen van Elteren jeroenvanelteren@hotmail.com 06-51449020
Dames  
Trainer/coach Diana en Lianne Smit-Klaver dianalianne@outlook.com
JO19 & JO18  
Hoofdtrainer Marcel de Groot marceldegroot@live.nl 06-41891670
Leider O19-1
Trainer O18-1 Marlon Koerts marlonkoerts1116@live.nl 06-44304592
Leider O18-1
MO19
 Trainer/leider MO19 Hassan El Moussaoui mn.elmoussaoui@ziggo.nl 06-51535132
 Leider MO19
JO17 & JO16  
Hoofdtrainer
Hoofdleider
Hoofdtrainer O17-1 Nick van der Poll N.vandePoll@umcutrecht.nl 06-46830838
Leider O17-1 Ricardo Ritfeld rkritfeld@ziggo.nl 06-14050395
Trainer O17-2  –
Leider O17-2  –
Trainer O16-1 Semih Kaplan semih-tskaplan61@hotmail.com 06-24722851
Leider O16-1 Peter Maljaars peter.maljaars@hds.com 06-24722851
Trainer O16-2
Leider O16-2
MO 17-1
Trainer/leider Kevin Davies sir_davies@hotmail.com 06-52082880
Trainer/leider Sjaak Stoit sjaak.manon@ziggo.nl 06-28573758
MO15-1
Trainer/leider Rick van den Oudenrijn oudenrijnmi@kpnmail.nl 06-20406353
Trainer/leider Sasha Noppe sasnop@me.com 06-53781878
JO15 & JO14  
Hoofdtrainer
Hoofdleider
Trainer JO15-1 Collin Perquin c.perquin04@gmail.com  06-34825313
Trainer JO15-1 Jerry Maassen jerrymaassen@gmail.com 06-51872225
Leider JO15-1 Evelien Wethly evelien.wethly@hotmail.com 06-418458052
Trainer JO15-2
Leider JO15-2 Edwin Huis in ’t Veld edwinhuisintveld@ziggo.nl 06-49193478
Leider JO15-2 Alex den Hartog alex.viavloeren@gmail.com 06-54368877
Trainer JO14-1
Leider JO14-1 Marc Eilering marceilering@hotmail.com 06-41840715
Trainer JO14-2 Gerard vd Kuil gvdkuil@zonnet.nl 06-38304563
Leider JO14-2 Marieke Oldewarris mariekeoldewarris@gmail.com 06-29591605
JO13 & JO12  
Hoofdtrainer
Hoofdleider
Trainer O13-1 Marco Wakkermans m.wakkermans@tele2.nl 06-30610218
Leider O13-1 Martijn Schriere martijn.schiere@lopik.nl 06-51609558
Trainer O13-2 Marco vd Gun famvdgun@gmail.com 06-53185734
Leider O13-2 Jan de With jdewith@ziggo.nl 06-12618968
Leider O13-2 Jaap Breur j.c.breur@hotmail.com 06-51421670
Trainer O13-3 Remy Enait remy@financial-times.nl 06-29068787
Trainer O13-3 Claudio Delil crrdelil@tele2.nl 06-51367838
Leider O13-3 Danny Damen damen31@ziggo.nl  06-46598620
Trainer O12-1 Berry van Steenis berry@vaneck-ijs.nl 06-83237844
Trainer O12-1 Ruud Bhagwandin ruudcarola@live.n 06-48149399
Leider O12-1 Bram vd Meer seebram@hotmail.com 06-28233245
Trainer O12-2 Hans Stelte h-stelte@hotmail.com 06-51712843
Trainer O12-2 Edwin Huis in ’t Veld edwinhuisintveld@ziggo.nl 06-46193478
Leider O12-2 Louise van der Horst arjenlouise@hotmail.com 06-81454137
Trainer/Leider O12-3 Martin van Kerkhof izabo@live.nl 06-36043627
Trainer/Leider O12-3 Ronald Vossestein mvossestein@casema.nl 06-52224069
MO13-1
Trainer/leider
Trainer/leider
JO11 & JO10  
Hoofdtrainer Cor Bakhuizen cor.Bakhuizen@asr.nl 06-48610204
Hoofdleider
Trainer O11-1 Barry Elbertse barry_brenda@live.nl 06-46003159
Trainer O11-1 Danny Blankenstein angelique.lit@versatel.nl 06-11282712
Coach O11-1 Roy van Daalen roy.raquel@casema.nl 06-13811101
Leider O11-1 Chantal Borger chantalborger@hotmail.com 06-41320101
Leider O11-2 Erik Jan Hartemink erikjanh@rtemink.nl 06-11361676
Leider O11-2 Sander van Barneveld sandervanb77@gmail.com 06-48423107
Trainer O11-2 MBO Sportacademie Utrecht
 Trainer O11-3
Leider O11-3
Trainer O11-4
Leider O11-4
Trainer O10-1 Bart van Snippenberg bvansnippenberg@ziggo.nl 06-57071051
Trainer O10-1 Ermin Beganovic aosmanovic@live.nl 06-20261660
Leider O10-1 Hessel Swartjes hessel.swartjes@gmail.com 06-23041762
Leider O10-1 Wim Middelkoop wim.middelkoop@casema.nl 06-51857186
Trainer O10-2 Ronald Katoen janneke.katoen@hotmail.com 06-46240659
Trainer O10-2 Arnold Veenendaal ccvdzwaag@hotmail.com 06-37167989
Leider O10-2 Ursual Hagebeek budthagebeek@ziggo.nl  06-22257215
 Trainer O10-3 Jeroen Peek jnpeek74@gmail.com  06-102099992
 Trainer O10-3 Pieter Bor pieterbor@casema.nl 06-18550705
 Leider O10-3 Jeanette de Vaal jdevaal@zonnet.nl 06-29230973
Trainer O10-4 Phil Sluijs philsluijs@gmail.com 06-463324196
 Leider O10-4 Erik Roza erikroza@hotmail.com 06-26050493
JO9, JO8 & JO7  
Hoofdtrainer
Hoofdleider
Trainer O9-1 Ralph Klinkien klinkien03@gmail.com 06-35120281
Trainer O9-1 Robin van Zenderen rvanzenderen@live.nl 06-50969079
Trainer O9-2 Mitchell Wethly mitchell.wethly@hotmail.com 06-36374300
Leider O9-2 Renate Pieters-de Gans pietersdegans@hotmail.com 06-27182363
Trainer O9-3 Hans Schaper h.schaper@gilde.scdehoven.nl 06-21805331
Leider O9-3 Michael Muller michaelmuller@ziggo.nl 06-52676051
Trainer O8-1 Ferry van Helsdingen ferrywalter@hotmail.com 06-28224248
Trainer O8-1 Ronald Urban ronaldurban@outlook.com 06-28654114
Trainer O8-2 Martijn van Leeuwen martijn.v.leeuwen@gmail.com 06-15890988
Trainer O8-2 Robin Stroo stroo.vanwestenbrugge@gmail.com 06-12976161
Trainer O8-3 Christiaan Nelemans christiaan_nelemans@hotmail.com 06-41733875
Trainer O8-3 Erik van der Zwaag erikvanderzwaag@gmail.com 06-28252846
Trainer O7-1 Bastiaan Timmer bastiaantimmer@gmail.com 06-24090386
Trainer O7-1 Martijn van Leeuwen martijn.v.leeuwen@gmail.com 06-15890988
Trainer O7-2 Maurits Hesselmans mauritshesselmans@hotmail.com 0655340459
Leider O7-2
Trainer O7-3 Jelle Pruiksm jjpruiksma@kpnmail.com 06-22802929
Panters
 Trainer JG1  Frits Westervoorde  g-team@brederodes.nl 06-21554016
 Trainer JG2  Jos Bladt  j.bladt@casema.nl 06-29523644
Reigertjes
Hoofdleider/Trainer Colin Hoogduyn reigertjes@brederodes.nl 06-34229562
Keepers
Hoofdleider Claudio Delil crrdelil@tele2.nl 06-51367838
Zaterdagsel. Bart van Snippenberg bvansnippenberg@ziggo.nl 06-57071051
Zondagsel. André Boonacker iboonacker@ziggo.nl 06-41811193
JO19 t/m JO15 André Boonacker iboonacker@ziggo.nl 06-41811193
JO15 t/m JO12 Bart van Snippenberg bvansnippenberg@ziggo.nl 06-57071051
Marcel Jansens marcel.jansens@gmail.com 06-29004542
Liam Verduin liam.verduin@ziggo.nl 06-11531268
JO11 & JO10 Rayon Kosoredjo r.kosoredjo@gmail.com 06-41207933
Niels Kraaijkamp niels_kraaijkamp@hotmail.com 06-54384660
Marco Boon
JO9 & JO8 Ricardo de Kruyk ricardoooo2004@hotmail.com 06-13501440
Marco Boon