Trainers en leiders

Bericht voor alle ouders; het eerste aanspreekpunt voor de ouders zijn de hoofdleiders van elke categorie.

Zaterdag 1  
Hoofdtrainer Charly Olf
Coach Hans van Doorn hans.vandoorn@miele.nl 06-22282462
Leider Wil Heestermans 06-34592618
Assistent Leider Alysha van Daalen 06-12792485
 Grensrechter  Meerdere
 

Zaterdag 2

 
Trainer Erik van Mourik 06-38902436
Leider/Ass. trainer Angelo Sheombar 06-39144743
Grensrechter Michel van Kleij
Zat. overig  
Leider (za3) Peter Bos

 

peter1980bos@gmail.com 06-41237686
Leider (za3) Thijs Binneveld tbinneveld@hotmail.com
Leider (za4) Maurice Kool mmkool80@gmail.com 06-42112777
Leider (za5) Danny Kuipers danny_vsx@hotmail.com 06-20113048
Trainer (za5) Martijn Bouwman martijnbouwman15@gmail.com
Leider (za6) Maikel de Roos 06-81066903
Zondag 2  
Leider Rob van Ede rvede@hotmail.nl 06-30465600
Dames  
Trainer/coach Diana en Lianne Smit-Klaver dianalianne@outlook.com
JO19 & JO18  
Hoofdtrainer Marcel Akkerman makkerman@casema.nl
Hoofdleider Evelien Wethly evelien.wethly@hotmail.com 06-41848052
Leider O19-1 Bert Krouwel bertkrouwel66@gmail.com 06-48189446
Trainer O19-2 Marlon Koerts marlonkoerts1116@live.nl 06-44304592
Trainer O19-2
Leider O19-2
MO19
 Trainer MO19  Hassan El Moussaoui   mn.elmoussaoui@ziggo.nl  06-51535132
 Leider MO19
JO17 & JO16  
Hoofdtrainer Hans Doeland
doeland64@casema.nl
Hoofdleider Evelien Wethly evelien.wethly@hotmail.com 06-41848052
Trainer O17-1 Marcel de Groot marceldegroot@live.nl 06-48189446
Leider O17-1
Trainer O17-2  –
Leider O17-2  –
Trainer O16-1  Jordy van der Linden  ya_yo85@hotmail.com  06-15940028
Leider O16-1
Trainer O16-2  Dennis Welten  dewelten@gmail.com   06-48981643
Leider O16-2  Emil Lenting  emillenting@gmail.com 
MO 17-1
Trainer/leider Kevin Davies sir_davies@hotmail.com 06-52082880
Trainer/leider Sjaak Stoit sjaak.manon@ziggo.nl 06-28573758
JO15 & JO14  
Hoofdtrainer Hans Doeland doeland64@casema.nl
Hoofdleider Tim Verhulst timverhulst@outlook.com  06-52775990
Trainer JO15-1 Jerry Maassen jerrymaassen@gmail.com  06-51872225
Trainer JO15-1 Marco Wakkermans m.wakkermans@tele2.nl   06-30610218
Leider JO15-1
Trainer JO15-2 Peter Maljaars peter.maljaars@hds.com 06-83984348
Leider JO15-2  Kees Brouwer  06-54272876
Trainer JO14-1  Collin Perquin  c.perquin04@gmail.com  06-34825313
Leider JO14-1  Zirka Jansen  basenzirka@zonnet.nl   06-20886104
Leider JO14-2
Leider JO14-2  Edwin Huis in ’t Veld  edwinhuis@hetnet.nl   06-46193478
MO15-1
Trainer/leider Marcel Bakker m.bakker@heerenlanden.nl 06-23962613
Trainer/leider Rick van den Oudenrijn  oudenrijnrmi@kpnmail.nl  06-20406353
JO13 & JO12  
Hoofdtrainer Kees van Rooijen cpmvrooijen@ziggo.nl 06-38222885
Hoofdleider Tim Verhulst timverhulst@outlook.com
Trainer O13-1 Stephan van Elteren stephan.van.elteren@casema.nl  06-41682232
Trainer O13-1 Marcel vd Hoef Marcelvandehoef@gmail.com  06-53482427
Leider O13-1 Marc Eilering marceilering@hotmail.com 06-41840715
Trainer O13-2 Gijs Leerintveld  gijsleerintveld@hotmail.com  06-48851106
Trainer O13-3 Gerard vd Kuil  gvdkuil@zonnet.nl  06-38304563
Leider O13-3 Linda Schouten lmschouten@hotmail.com  06-52024173
Trainer O12-1 Martijn Schiere Martijn.Schiere@lopik.nl 06-51609558
Trainer O12-1 Simon de Boef boefjes@casema.nl 06-29536954
Trainer O12-1 Ahmed Birouk abirouk@hotmail.com 06-47187457
Trainer O12-2 Marco vd Gun famvdgun@gmail.com 06-53185734
Leider O12-1 Jaap Breur j.c.breur@hotmail.com 06-51421670
MO13-1
Trainer/leider
Trainer/leider
JO11 & JO10  
Hoofdtrainer Cor Bakhuizen cor.Bakhuizen@asr.nl 06-48610204
Hoofdleider Harry van Abkoude hvanabkoude@ziggo.nl 06-27407447
Trainer O11-1 Remy Enait remy@financial-times.nl 06-29068787
Trainer O11-1 Claudio Delil crrdelil@tele2.nl 06-51367838
Leider O11-1 Danny Damen damen31@ziggo.nl 06-46598620
 Trainer O11-2  Mats van Zelst MBO Sportacademie Utrecht
Leider O11-2 Michael van Veenendaal m.v.veenendaal@online.nl 06-22489164
Leider O11-2 Bram vd Meer seebram@hotmail.com 06-28233245
Trainer O11-3 Hans Stelte h-stelte@hotmail.com 06-51712843
 Trainer O11-3  Berry van Steenis  berry@vaneck-ijs.nl 06-83237844
Leider O11-3  Louise van der Horst  vanderhorstlouise@gmail.com  06-81454137
Trainer O11-4 Famke Floor  MBO Sportacademie Utrecht
Leider O11-4 Martin van Kerkhof izabo@live.nl 06-36043627
Trainer O10-1 Barry Elbertse barry_brenda@live.nl 06-46003159
Stagiair Jordi Saridemir MBO sport college
Leider O10-1 Jenny Soekhradj jenny.soekhradj@outlook.com 06-81050910
Leider O10-1 Myrno Hoek
Stagiair O10-2 Famke Floor MBO Sportacademie Utrecht
Leider O10-2 Marije Hartemink marijev@nleeuwen.nl 06-11361676
Leider O10-2 Erik Jan Hartemink erikjanh@rtemink.nl 06-11361676
Leider O10-2 Sander van Barneveld sandervanb77@gmail.com  06-48423107
 Trainer O10-3 Robin Stroo  stroo.vanwestenbrugge@gmail.com  06-12976161
 Trainer O10-3 Mark Griede  markgriede@outlook.com  06-20446781
 Leider O10-3  Hans Peters  Hanspeters5757@gmail.com 
 Leider O10-3  Dave Huisman  dhuisman@casema.nl  06-46425120
Trainer O10-4  Phil Sluijs  MBO Sportacademie Utrecht
 Leider O10-4  Danny Bonouvrie  Dannybonouvrie@hotmail.com   06-43016089
JO9, JO8 & JO7  
Hoofdtrainer Rick van Leijenhorst  rickvanleijenhorst@hotmail.com 06-10530542
Hoofdleider Evelien Wethly evelien.wethly@hotmail.com 06-41848052
Trainer O9-1 Bart van Snippenberg bvansnippenberg@ziggo.nl 06-57071051
Trainer O9-1 Collin Hoogduijn colinhoogduyn@hotmail.com 06-53304705
Leider O9-1 Wim Middelkoop wim.middelkoop@casema.nl 06-51857186
Trainer O9-2 Ermin Beganovic
Leider O9-2
Trainer O9-3 Willy Groeneveld willygroeneveld76@gmail.com 06-23891763
Trainer O9-3 Jeroen Peek jnpeek74@gmail.com
Leider O9-3 Jeanette de Vaal jdevaal@zonnet.nl 06-29230973
Trainer O8-1 Ralph Klinkien klinkien03@gmail.com 06-35120281
Leider O8-1
Trainer O8-2 Robin van Zenderen  rvanzenderen@live.nl  06-50969079
Leider O8-2
Trainer O7-1 Robin Stroo  stroo.vanwestenbrugge@gmail.com  06-12976161
Leider O7-1 Erik van Barneveld ericenlinda1996@gmail.com 06-22820160
Trainer O7-2  Thomas Toxopeus  t.toxopeus@gmail.com  06-13572627
Leider O7-2
Panters
 Trainer JG1  Frits Westervoorde  g-team@brederodes.nl  06-21554016
 Trainer JG2  Jos Bladt  j.bladt@casema.nl  06-29523644
Reigertjes
Hoofdleider Natahalie Broekhuizen reigertjes@brederodes.nl 06-10349163
Trainer Louise den Boer MBO Sportacademie Utrecht
Trainer Mats van Zelst MBO Sportacademie Utrecht
Keepers
Hoofdleider Claudio Delil crrdelil@tele2.nl 06-51367838
Zaterdagsel. Bart van Snippenberg bvansnippenberg@ziggo.nl 06-57071051
Zondagsel. André Boonacker iboonacker@ziggo.nl 06-41811193
JO19 t/m JO15 André Boonacker iboonacker@ziggo.nl 06-41811193
JO15 t/m JO12 Bart van Snippenberg bvansnippenberg@ziggo.nl 06-57071051
Marcel Jansens marcel.jansens@gmail.com 06-29004542
Liam Verduin liam.verduin@ziggo.nl 06-11531268
JO11 & JO10 Rayon Kosoredjo r.kosoredjo@gmail.com 06-41207933
Niels Kraaijkamp niels_kraaijkamp@hotmail.com 06-54384660
Marco Boon
JO9 & JO8 Ricardo de Kruyk ricardoooo2004@hotmail.com 06-13501440
Marco Boon