Trainingen

Trainingen

Veld 1 A en B zijn halve velden
Veld 3 A en B zijn halve velden
Veld 4 A, B, C en D zijn kwart velden met extra ruime afmetingen (gebruik extra ruimte zijkanten)

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
v.v. Brederodes JO8-1 18.00 - 19.00
  • Veld 1A
  • -
v.v. Brederodes JO8-2 18.00 - 19.00
  • Veld 1A
  • -
v.v. Brederodes JO8-3 18.00 - 19.00
  • Veld 1A
  • -
v.v. Brederodes JO9-1 18.00 - 19.00
  • Veld 3
  • -
v.v. Brederodes JO9-2 18.00 - 19.00
  • Veld 3
  • -
v.v. Brederodes JO9-3 18.00 - 19.00
  • Veld 3
  • -
v.v. Brederodes JO9-4 18.00 - 19.00
  • Veld 3
  • -
v.v. Brederodes JO10-1 18.00 - 19.00
  • Veld 3
  • -
v.v. Brederodes JO10-2 18.00 - 19.00
  • Veld 3
  • -
v.v. Brederodes JO10-3 18.00 - 19.00
  • Veld 3
  • -
v.v. Brederodes JO10-4 18.00 - 19.00
  • Veld 3
  • -
v.v. Brederodes JO15-1 19.00 - 20.15
  • Veld 3A
  • -
v.v. Brederodes JO15-4 19.00 - 20.15
  • Veld 1A
  • -
v.v. Brederodes JO17-2 19.00 - 20.15
  • Veld 3B
  • -
v.v. Brederodes MO17-1 19.00 - 20.15
  • Veld 1B
  • -
v.v. Brederodes 7 20.00 - 21.30
  • Veld 4A
  • -
v.v. Brederodes 4 20.15 - 21.30
  • Veld 1A
  • -
v.v. Brederodes JO19-2 20.15 - 21.30
  • Veld 1B
  • -
v.v. Brederodes VR1 20.15 - 21.30
  • Veld 3A
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
v.v. Brederodes G1 18.00 - 19.00
  • Veld 4C
  • -
v.v. Brederodes JO7-1 18.00 - 19.00
  • Veld 4
  • -
v.v. Brederodes JO7-2 18.00 - 19.00
  • Veld 4
  • -
v.v. Brederodes JO11-1 18.00 - 19.00
  • Veld 3A
  • -
v.v. Brederodes JO11-2 18.00 - 19.00
  • Veld 3A
  • -
v.v. Brederodes JO11-3 18.00 - 19.00
  • Veld 3A
  • -
v.v. Brederodes JO13-1 18.00 - 19.00
  • Veld 1A
  • -
v.v. Brederodes JO13-2 18.00 - 19.00
  • Veld 1B
  • -
v.v. Brederodes JO17-3 18.00 - 19.00
  • Veld 3B
  • -
v.v. Brederodes MO13-1 18.00 - 19.00
  • Veld 4D
  • -
v.v. Brederodes JO12-1 19.00 - 20.00
  • Veld 4CD
  • -
v.v. Brederodes JO12-2 19.00 - 20.00
  • Veld 4CD
  • -
v.v. Brederodes JO12-3 19.00 - 20.00
  • Veld 4CD
  • -
v.v. Brederodes JO15-3 19.00 - 20.00
  • Veld 4B
  • -
v.v. Brederodes MO15-1 19.00 - 20.00
  • Veld 4A
  • -
v.v. Brederodes JO15-2 19.00 - 20.15
  • Veld 3B
  • -
v.v. Brederodes JO17-1 19.00 - 20.15
  • Veld 1B
  • -
v.v. Brederodes JO19-1 19.00 - 20.15
  • Veld 1A
  • -
v.v. Brederodes 1 20.15 - 22.00 Sander Kloos
  • Veld 1
  • 1
  • -
v.v. Brederodes 2 20.15 - 22.00 Roland de Kruijf
  • Veld 1
  • 2
  • -
v.v. Brederodes 3 20.15 - 22.00 Bryan Simons
  • Veld 3
  • 3
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
v.v. Brederodes JO7-3 18.00 - 19.00
  • Veld 3A
  • -
v.v. Brederodes JO8-1 18.00 - 19.00
  • Veld 4AB
  • -
v.v. Brederodes JO8-2 18.00 - 19.00
  • Veld 4AB
  • -
v.v. Brederodes JO8-3 18.00 - 19.00
  • Veld 4AB
  • -
v.v. Brederodes JO9-1 18.00 - 19.00
  • Veld 3
  • -
v.v. Brederodes JO9-2 18.00 - 19.00
  • Veld 3
  • -
v.v. Brederodes JO9-3 18.00 - 19.00
  • Veld 3
  • -
v.v. Brederodes JO9-4 18.00 - 19.00
  • Veld 3
  • -
v.v. Brederodes JO10-1 18.00 - 19.00
  • Veld 3
  • -
v.v. Brederodes JO10-2 18.00 - 19.00
  • Veld 3
  • -
v.v. Brederodes JO10-3 18.00 - 19.00
  • Veld 3
  • -
v.v. Brederodes JO10-4 18.00 - 19.00
  • Veld 3
  • -
v.v. Brederodes JO15-1 19.00 - 20.15
  • Veld 3A
  • -
v.v. Brederodes JO15-4 19.00 - 20.15
  • Veld 1A
  • -
v.v. Brederodes JO17-2 19.00 - 20.15
  • Veld 3B
  • -
v.v. Brederodes MO17-1 19.00 - 20.15
  • Veld 1B
  • -
v.v. Brederodes 5 20.00 - 21.30
  • Veld 4D
  • -
v.v. Brederodes 7 20.00 - 21.30
  • Veld 4C
  • -
v.v. Brederodes 4 20.15 - 21.30
  • Veld 3B
  • -
v.v. Brederodes 6 20.15 - 21.30
  • Veld 3A
  • -
v.v. Brederodes JO19-2 20.15 - 21.30
  • Veld 1B
  • -
v.v. Brederodes VR1 20.15 - 21.30
  • Veld 1A
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
v.v. Brederodes G1 18.00 - 19.00
  • Veld 4C
  • -
v.v. Brederodes JG1G 18.00 - 19.00
  • Veld 4C
  • -
v.v. Brederodes JO7-1 18.00 - 19.00
  • Veld 4
  • -
v.v. Brederodes JO7-2 18.00 - 19.00
  • Veld 4
  • -
v.v. Brederodes JO11-1 18.00 - 19.00
  • Veld 3A
  • -
v.v. Brederodes JO11-2 18.00 - 19.00
  • Veld 3A
  • -
v.v. Brederodes JO11-3 18.00 - 19.00
  • Veld 3A
  • -
v.v. Brederodes JO13-1 18.00 - 19.00
  • Veld 1A
  • -
v.v. Brederodes JO13-2 18.00 - 19.00
  • Veld 1B
  • -
v.v. Brederodes JO17-3 18.00 - 19.00
  • Veld 3B
  • -
v.v. Brederodes MO13-1 18.00 - 19.00
  • Veld 4D
  • -
v.v. Brederodes JO12-1 19.00 - 20.00
  • Veld 4CD
  • -
v.v. Brederodes JO12-2 19.00 - 20.00
  • Veld 4CD
  • -
v.v. Brederodes JO12-3 19.00 - 20.00
  • Veld 4CD
  • -
v.v. Brederodes JO15-3 19.00 - 20.00
  • Veld 4B
  • -
v.v. Brederodes MO15-1 19.00 - 20.00
  • Veld 4A
  • -
v.v. Brederodes JO15-2 19.00 - 20.15
  • Veld 3B
  • -
v.v. Brederodes JO17-1 19.00 - 20.15
  • Veld 1B
  • -
v.v. Brederodes JO19-1 19.00 - 20.15
  • Veld 1A
  • -
v.v. Brederodes 2 (zon) 20.00 - 21.30
  • Veld 3A
  • -
v.v. Brederodes 1 20.15 - 22.00 Sander Kloos
  • Veld 1
  • 1
  • -
v.v. Brederodes 2 20.15 - 22.00 Roland de Kruijf
  • Veld 3
  • 2
  • -
v.v. Brederodes 3 20.15 - 22.00 Bryan Simons
  • Veld 3
  • 3
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
v.v. Brederodes 35+2 20.00 - 22.00
  • Veld 3A
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!